19. Rotary bal (humanitarna aukcija slika)

Klub:
Koprivnica

petak, 20 listopada, 2023 - 19:00 do 23:30
Ul. Hrvatske državnosti 9
Koprivnica

Drage prijateljice i prijatelji, iznimna nam je čast pozvati Vas na već tradicionalnu 19. humanitarnu aukciju slika koja će se održati 20. listopada 2023. u hotelu Podravina u Koprivnici. Cilj ove akcije je prikupljanje sredstava koja su namijenjena za stipendiranje talentiranih učenika slabijeg imovnog stanja u koprivničkoj i đurđevačkoj županiji. Ovaj veliki i tradicionalni projekt ne bi se mogao realizirati bez nesebične pomoći podravskih i drugih slikara iz cijele Hrvatske koji već godinama pomažu na izravan način - poklonom svoga rada za humanitarnu aukciju. Da biste vidjeli kako je Rotary bal bio održan 2022. godine otvorite link dolje.

Veselimo se vašem dolasku.