Rotary Klub Zagreb Gornji Grad podržao akciju "Kapljica dobrote" RC Passport

Slika korisnika Sanja Brkić
Sanja Brkić 24 veljače, 2022 - 19:01

Na ovotjednom, redovnom sastanku Rotary Kluba Zagreb Gornji Grad bilo je vrlo živo. Naš klub je svojom donacijom podržao  akciju “Kapljica dobrote” Rotary Kluba Zagreb Passport Croatia kojom se prikupljaju sredstva za kupnju  medicinske opreme za  Kliniku za dječje bolesti Zagreb-Klaićeva, te Opću bolnicu Pula. Tom su nas prigodom posjetili predstavnici Passporta  Ivan Ojadanić i Nikola Vidak. Iskoristili smo priliku da se predstave klubovi i akcije, kao i pojedinci, te da se podružimo. Istovremeno , prijatelji su nam dostavili kapljice dobrote  iz vinarije Dobran , koje smo odmah i degustirali.

Kristijan  Jurkovića je održao vrlo zanimljivo predavanje  s temom: Tržište umjetnina – paradoksalna blagodat. Nakon prezentacije postavili smo Kristijanu puno pitanja, najviše na temu NFTa, da li je svrha umjetničkih djela da su dostupna javnosti ili zaključana u privatnim kolekcijama i sl..

Nastavljamo s našim odličnim druženjima i  zanimljivim predavačima već sljedeći tjedan.