Primopredaja lanca RC Zagreb Medveščak

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 28 srpnja, 2021 - 16:25

RC Zagreb Medveščak prigodno obilježio primopredaju klupskog lanca u predivnom ambijentu atrija Leksikografskog zavoda Miroslav Krleža u Zagrebu. Hvala dosadašnjem predsjedniku Zoranu Čurkoviću na svim uspješno savladanim izazovima koje je ova godina stavila pred nas, a želimo novom predsjedniku Ivi Markotiću puno uspjeha u godini koja nam slijedi.
Hvala našim gostima PDG Goranu Račiću, DGE Ivanu Miškulinu, DGN Sunčica Bulat Wursching, asistentu Guvernera Sandro Viškanić i kumu kluba Anto Domić što su svojim dolaskom uveličali našu svečanost.

RC Zagreb Medveščak je imao vrlo uspješnu 2020/21 godinu s velikim brojem projekata služenja i znatnom kontribucijom u Rotary Zakladu (The Rotary Foundation)
Rotary klub Zagreb Medveščak je 100% Paul Harris Fellow klub.