Podijeljene stipendije akcije Korak u život i proslavljena obljetnica RC Zagreb Kaptol

Slika korisnika Vjekoslav Mrakovčić
Vjekoslav Mrakovčić 12 prosinca, 2018 - 11:34

Desetoj generaciji stipendista humanitarne akcije Korak u život dodijeljene su stipendije na svečanosti koja se održala 11. prosinca 2018. u organizaciji Rotary kluba Zagreb Kaptol. Zahvaljujući svim sudionicima koji su svojim donacijama doprinijeli prikupljanju sredstava, stipendije za slijedećih pet akademskih godina dobili su novi stipendisti. Time im je znatno olakšan početak njihovog obrazovnog puta, ali i dana prilika za planiranje budućnosti. Rotary klub Zagreb Kaptol time je obilježio završetak ovogodišnje akcije Korak u život i tom prilikom uručene su stipendije ukupne vrijednosti preko 1,2 milijuna kuna. Istom prilikom proslavljeno je i deset godina Chartera Rotary kluba Zagreb Kaptol. Svečanost su uveličali prijatelji iz mnogih klubova kao što je Zagreb Agram, Zagreb Zrinjevac, Zagreb 1242, Zagreb Donji grad, Zagreb Maksimir, Trakoščan, Varaždin 1811, Karlovac, Rijeka, Rotaract Zagreb Kaptol, satelitski klubovi  Zagreb Kaptol 1094 i Zagreb Kaptol 1850 i drugi.