Kestenijada 2021 - Rotary klub Prelog

Slika korisnika Ivana Kosec
Ivana Kosec 8 studenog, 2021 - 17:45

Nakon nemogućnosti održavanja prošle godine uživo naše tradicionalne akcije KESTENIJADA, ove smo godine, u subotu 30. listopada u Prelogu ponovno uživali u istinskom rotarijanskom druženju i služenju. Članovi kluba, uz pomoć naših dragih Rotaractera, sami su pripremali, pekli i dijelili ukusne pečene marune. I ove je godine miris svježe pečenih kestena privukao brojne prolaznike iz Preloga i okolice, a predanost pravom prijateljstvu i dobročinstvu i mnoge članove drugih Rotary klubova. Slasni kesteni pečeni su u jedinstvenoj i atraktivnoj rotarijanskoj „lokomotivi“. Veliko hvala svima na nesebičnim donacijama, a prikupljenih više od 13.000 kn usmjeriti će se za nagrađivanje izvrsnosti učenika s područja grada Preloga. Uz našu aktualnu Guvernerku Ljiljanu Trstenjak s nama su bili i dvoje Past Guvernera, Irena Kos iz distrikta 1912 Slovenija i Makedonija te Danijel Jozić, PDG našeg distrikta.  Hvala na dolasku i podršci i svim prijateljima iz drugih klubova: Zagreb, ZG Candor, Gospić, Virovitica, Čakovec, Varaždin, Varaždin Jug, Varaždin 1181, Bjelovar, Velika Gorica, Koprivnica, Ludbreg, ZG Centar, Trakošćan, Krapina i Zagreb Sesvete. Veliko hvala i prijateljicama iz Inner Wheel kluba Prelog na osiguranim kolačima za naše goste. Bilo je ovo još jedno prekrasno rotarijansko druženje i služenje i već se radujemo novom iduće jeseni!