Donirano 100.000,00 kn Klinici za dječju kirurgiju u Rijeci

Slika korisnika Ivana Kosec
Ivana Kosec 26 travnja, 2019 - 19:17

Rotary Club Rijeka-Sveti Vid je na ovogodišnjem Humanitarnom karnevalskom balu održanom u ožujku u Guvernerovoj palači u sklopu 36. Riječkog karnevala, zajedno s Gradom Rijeka i sponzorima prikupio donaciju u iznosu od 100.000,00 kn namijenjenu nabavci specifične medicinske opreme za Dječju bolnicu Kantrida – uređaja za transplantaciju kože i atraumatskog cistoureteroskopa.

Ovoj donaciji pridružena su i sredstva ostvarena putem humanitarne akcije ”Kuglice dobrih želja”.

Tim povodom simboličan ček predstojniku Klinike za dječju kirurgiju doc.dr.sc. Harryju Nikoliću dr.med uručili su predsjednica RC Rijeka-Sv. Vid Amira Predovan, gradonačelnik Rijeke Vojko Obersnel, u ime sponzora INE član uprave Ivan Krešić, te član Uprave Jadrolinije Rijeka Goran Frković.

Primopredaja je upriličena u prostorijama Klinike za dječju kirurgiju 18. travnja 2019. godine.

Predsjednica Predovan je napomenula, da je ovo do sada bio jedan od najuspješnijih balova, te s radošću očekuje idući – još bolji!