Članovi Rotary cluba Koprivnica razveselili korisnike Centra Svitanje

Siniša Jelovčan 22 prosinca, 2022 - 10:01
Klub:
Koprivnica

Već tradicionalno, četvrtu godinu zaredom, uoči božićnih i novogodišnjih blagdana, Centar Svitanje posjetili su predstavnici RC Koprivnica, Marko Potroško, Marko Golubić i Siniša Jelovčan. Tom prigodom, sedamnaest korisnika u Koprivnici darivali smo i razveselili onime što djeca najviše vole, a to su zanimljive i edukativne igračke te slatkiši. Služenje i pomaganje lokalnoj zajednici glavni je cilj RC Koprivnica. Ovom akcijom darivanja djece i druženja u Centru Svitanje, nastojali smo uljepšati božićne blagdane svim korisnicima. Osmijeh na dječjem licu i energija koju ti mladi ljudi posjeduju je nevjerojatna. Zbog toga ovakva druženja i darivanja, nastavit ćemo i u narednim godinama na obostrano zadovoljstvo.