Brijuni Rotary Open 2021. - humanitarni golf turnir

Slika korisnika Ivana Kosec
Ivana Kosec 14 lipnja, 2021 - 09:18

Rotary klub Pula i Golf klub Brioni 1922 organizirali su u subotu 29. svibnja, sa početkom u 10.00 sati, humanitarni golf turnir sa formatom natjecanja Stablefort 18 polja i natjecanje je održano prema pravilima R&A Rules Limited i lokalnim pravilima.

Veliki Brijuni su izazovno polje za igru a ni sunce nakon par sati igre nije omelo igrače koji su se odazvali kako bi svojim sudjelovanjem pomogli djelatniku koji se bori protiv raka.

Nakon pet sati igre Tihomir Bajto pobijedio je u muškoj konkurenciji dok je Jasminka Bencun pobijedila u ženskoj konkurenciji.

Obzirom da je turnir humanitarne nije bilo pehara već simboličkih nagrada koje je omogućio Golf klub Brioni 1922 i JU NP Brijuni.

Inner wheel klub Pula je također sudjelovao sa prikupljanjem sredstva kroz tombolu te je stavio na raspolaganje razne nagrade.

Zahvaljujemo se svima koji su se odazvali pozivu i dali svoj doprinos.

Ako još netko želi sudjelovati u akciji može svoj doprinos uplatiti na:

Rotary Club Pula

IBAN: hr2023800061130008579