ZAKLJUČEN CIKLUS EDUKACIJSKIH SEMINARA Distrikta 1913 za 2018./19.

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 11 svibnja, 2018 - 08:00

U Karlovcu je 28.travnja 2018. Distriktnom skupštinom za obuku ( DTA ) zaključen niz od tri obvezna edukacijska seminara za rotarijansku godinu 2018./19. guvernera Darka Tipurića. Hrvoje Kenfelj kao Voditelj distriktnog Odbora za obuku 2013./18. i njegov trenerski tim koji čine članovi distriktnog Odbora za obuku s dugogodišnjim iskustvom u Rotary zajednici, kroz predavanja i radionice pripremili su klupske dužnosnike za obnašanje dužnosti u rotarijanskoj godini 2018./19. DTA je krasila visoka posjećenost, prijateljska i radna atmosfera, te zadovoljstvo polaznika onim što su mogli saznati na ovom važnom edukacijskom seminaru. Karlovačke rotarijanke i rotarijanci na čelu s asistenticom guvernera za ovo područje Vesnom Vyroubal iskazali su se kao odlični domaćini.