Vrijedne donacije RC-a Varaždin 1181

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 27 ožujka, 2018 - 08:10

U četvrtak 25. siječnja, u nazočnosti članica i članova Rotary kluba Varaždin 1181, NC Lions kluba Varaždin Millennium, Rotaract kluba Varaždin te Interact kluba Varaždin 1181, u hotelu Park Boutique u Varaždinu uručene su donacije predstavnicama varaždinske podružnice Udruge „Veliko srce malom srcu” te Udruge za ranu intervenciju Varaždinske županije. Sredstva koja su prikupljena i donirana rezultat su humanitarnog djelovanja varaždinske rotarijanske zajednice te suradnje s NC Lions klubom Varaždin Millennium. Da podsjetimo, početkom prosinca prošle godine RC Varaždin 1181 organizirao je humanitarnu predstavu Glumačke družine „Histrion” Igra u dvoje u HNK-u u Varaždinu, u cilju prikupljanja financijskih sredstava za nabavku nužnog aparata (pulsnog oksimetra) za Udrugu „Veliko srce malom srcu” koja pomaže djeci s prirođenim srčanim greškama i drugim srčanim bolestima.