Vrijedna donacija RC-a Rijeka povodom obilježavanja 25 godišnjice kluba

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 8 svibnja, 2018 - 08:00

Donacijom 62 multifunkcionalna mrežna pisača za potrebe KBC-a Rijeka, Rotary klub Rijeka najavio je program u povodu obilježavanja 25. godišnjice.

Donaciju su uime Rotary kluba Rijeka uručili predsjednik kluba Goran Palčevski i tajnik kluba Ante Domić, a ispred KBC-a Rijeka preuzeo pomoćnik ravnatelja za financijsko poslovanje Marko Slemenšek, koji je tom prilikom zahvalio rotarijancima na kontinuiranoj pomoći. Ovo je treća donacija riječkom KBC-u u ovoj godini. Uz kontinuiran doprinos u stvaranju boljih uvjeta za boravak djece na lokalitetu Kantrida, u veljači je povodom međunarodnog dana borbe protiv raka kupljena stolica za kemoterapiju. Današnja donacija nije direktno usmjerena na zdravstvenu uslugu, nego na potrebu sustava i podizanje kvalitete sluge.