Vinicius iz Brazila stigao u Varaždin na Family-to-Family Rotary razmjenu

Slika korisnika Ljiljana Trstenjak
Ljiljana Trstenjak 2 prosinca, 2018 - 15:22

U naš District 1913 stigao je prvi inbound učenik na Family-to-Family razmjeni. Dolazi nam iz Brazila, a zove se Vinicius Ruiz Borges ili skraćeno Vini. Hrvatski i brazilski rotarijanci, zaduženi za razmjene mladih, spojili su dvije obitelji te je Filip iz Varaždina ovo ljeto proveo u Vinijevoj obitelji u Brazilu, a sada će Vini dva mjeseca provesti u Filipovoj obitelji u Varaždinu. Rotary klub domaćin u našoj zemlji biti će mu RC Varaždin 1181.

Dobro nam došao Vini, a uskoro će nam stići još dvoje mladih Brazilaca čije su obitelji ljetos ugostile naše učenike, Roberto dolazi kod Roka u Varaždin, a Isabela kod Sare u Karlovac.

Odbor za Youth Exchange poziva sve klubove da koriste ovaj vid F2F razmjene i omoguće sjajno i nezaboravno iskustvo mladim ljudima iz svojih sredina, u dobi 15-19 godina.