U Osijeku održan seminar za obuku distriktnog tima 2108./19. (DTTS)

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 26 veljače, 2018 - 08:00

Prvi od tri obvezna edukacijska seminara, "Seminar za obuku distriktnog tima" (DTTS), održan je u subotu 24. veljače 2018., od 9.30 do 18 sati, u hotelu Osijek. Osim stjecanja novih znanja korištenjem obaveznog sadržaja propisanog od strane Rotary International-a, seminar je osigurao i bolje međusobno upoznavanje članova budućeg distriktnog tima, te postavljanje temelja njihovog rada.

Ovo je bila idealna prigoda da guverner elect Darko Tipurić oblikuje i motivira distriktni tim i predstavi ciljeve Distrikta za svoju guvernersku godinu. Seminar je pripremio asistente guvernera i voditelje distriktnih odbora za produktivno obavljanje prihvaćenih dužnosti u slijedećoj rotarijanskoj godini, te obavio daljnje pozicioniranje distriktnog tima kao podrške razvoja učinkovitih klubova. Po završetku seminara uslijedila je neformalna večera u restoranu Muzej okusa, uz osobno pokrivanje troškova prema rotarijanskim principima. Domaćini na čelu s prijateljem Ivanom Miškulinom su se iskazali kao odlični organizatori, te su tako doprinijeli ukupnoj motiviranosti sudionika tijekom cijelog trajanja seminara.