TRF seminar u Trakošćanu

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 9 siječnja, 2018 - 08:10

Odbor za TRF okupio je rotarijance kako bi ih još jednom podsjetio na mogućnosti koje nude fondovi Rotary zaklade.

Trakošćan je 18. studenoga ove godine bio mjesto inspiracije i centar za informiranje svih rotarijanaca okupljenih na distriktnom seminaru o Rotary zakladi koje je s iznimnim uspjehom organizirao Odbor za TRF. Namjera Odbora, na čelu s prijateljem Danijelom Jozićem, bila je da kroz jednodnevni seminar rotarijanski polaznici dobiju praktičan vodič o tome kako korištenjem fondovima Rotary zaklade realizirati vlastite projektne ideje, ali i da iz prve ruke, od nositelja nekih od najvećih projekata realiziranih sredstvima TRF-a, čuju kako trasirati put od ideje do realizacije projekta koji služi zajednici. Tako je na seminaru jedan od predavača bio dr. Vlatko Ledenko iz splitskog KBC-a, čiji je Zavod za neurokirurgiju obnovljen sredstvima Rotary zaklade.