Tko može odbiti molbu učenika na razmjeni?

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 9 svibnja, 2018 - 08:20

Članovi RC Zagreb Metropolitan ne mogu, stoga su im organizirali upoznavanje s petim godišnjim dobom – Riječkim karnevalom.

U nedjelju 11. veljače članovi RC-a Zagreb Metropolitan poveli su naše mlade Amerikance, Kanađane i Francuze na međunarodnu karnevalsku povorku koja je obuhvaćala više od 10.000 maškara iz više od 100 karnevalskih grupa. Prateći povorku, družili smo se ne samo s maškarama nego i sa splitskim rotarakterima i članovima e-kluba. Nakon višesatnog druženja, pljeskanja i uživanja u kreativnim maskama fino smo ručali u Botelu Marina zahvaljujući našem guverneru Dubravku. Učenici su ostali oduševljeni ovim dijelom hrvatske baštine i vesele se upoznavanju drugih običaja, a mi jedva čekamo nove  avanture s tim mladim ljudima.