Splitske zvijezde u akciji "Zajedno za najmlađe"

Slika korisnika Jure Smajo
Jure Smajo 10 studenog, 2018 - 10:22

Humanitarna akcija "Zajedno za najmlađe" drugi je zajednički Global grant projekt Rotary klubova Split, Solin i Kaštela, ovaj put s ciljem opremanja Laboratorija za medicinu spavanja pri Klinici za dječje bolesti KCB Split.

Prepuni amfiteatar Medicinskog fakulteta u Splitu u utorak, 6. studenog ugostio je Petra Grašu, duo Zorica Kondža i Joško Banov, Zbor liječnika pjevača i mnoge mlade izvođače. Završni doprinos velikoj glazbenoj večeri dali su puhački orkestar i dječji zbor glazbene škole "Josip Hatze", pa su tako naši glazbeni umjetnici još jednom potvrdili svoju predanost humanitarnom radu. Pored mnogobrojne publike koja je uveličala ovaj događaj, zahvale idu i voditeljici Editi Lučić Jelić te domaćinima s Medicinskog fakulteta i članovima Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu.

Akcija "Zajedno za najmlađe" nastavlja se angažmanom rotarijanaca u prikupljanju donacija i suradnjom s inozemnim partnerima u organizaciji Global granta uz očekivanu vrijednost od 600.000 kuna.

Uplate su moguće na IBAN: HR9423300031545058631