Satelitski Rotary klub Zagreb Kaptol 1850

Slika korisnika Tina Smilović Peruza
Tina Smilović Peruza 23 studenog, 2018 - 14:06
Osnivanje Satelitskog Rotary kluba Zagreb Kaptol 1850

22.11.2018.  u prostoru Swanky Monkey Gardena  u Zagrebu, osnovan je Satelitski klub Zagreb Kaptol 1850.

Na svečanoj proslavi povodom osnivanja, osim novih članova prisustvovali su i kum kluba i Voditelj pododbora za satelitske klubove  Nikola Protrka, Guverner Distrikta Darko Tipurić, Asistenti Guvernera, Krešimir Bračić i Saša Marenjak, prvi Guverner Distrikta 1913 i kum Rotary kluba Zagreb Kaptol Ivan Husić, te brojni drugi uzvanici koji su izrazili srdačnu dobrodošlicu novom Satelitskom Rotary klubu Zagreb Kaptol 1850 u rotarijansku zajednicu.

Uz prijateljsko druženje i upoznavanje sa novim članovima, ova prilika iskorištena je i za prikupljanje donacija za Hrvatski akademski mačevalački klub Mladost koji broji 113 godina tradicije. Sva sredstva biti će uložena u nabavku opreme za najmlađe mačevaoce.