Rotary uručio donaciju Dječjoj bolnici Kantrida

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 4 ožujka, 2014 - 08:00

Rotary Club Rijeka danas je uručio 52.000,00 kuna Dječjoj bolnici Kantrida. Ova sredstva su prikupljena od Humanitarnog koncerta 15. 12. 2013. u HNK „Ivana pl. Zajca“, na kojem su  nastupili Tedi Spalato i klapa Šufit.

Pored donacije, koju je primio ravnatelj doc. dr. Goran Palčevski od predsjednika Rotary cluba Vladimira Jurića, uručene su i posebne zahvalnice intendantici Nadi Matošević Orešković i Ani Lučić poslovnoj ravnateljici HNK.

Time su riječki rotarijanci izvršili obećanje i dali svoj doprinos humanosti i suosjećanju za potrebe malih pacijenata Dječje bolnice Kantrida i njihovih liječnika.

Humanitarnom akcijom „Budi tu 2013.“  ostvariti će se cilj - obnova i klimatizacija Odjela intenzivnog i post intenzivnog liječenja.

Potaknuti uspješnom akcijom već je i najavljena treća akcija u prosincu 2014. godine.