ROTARY Mind from the Future

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 19 veljače, 2018 - 08:15

Rotary klub Zagreb Metropolitan odlučio je razveseliti učenike na razmjeni i odvesti ih na izložbu Nikola Tesla: Mind from the Future.

Nekoliko članova kluba povelo je gotovo sve učenike na razmjeni na ovu multimedijalnu interaktivnu izložbu o životu jednog od najvećih svjetskih izumitelja. Zahvaljujući vodiču koji nas je na engleskom jeziku proveo kroz ovaj umjetnički projekt, učenici su dobili odgovore na sva pitanja o ovom geniju. Nakon edukativnog dijela uslijedio je zabavni – topla čokolada i kobasice, neizostavni element zagrebačkog Adventa. Učenicima je bilo drago što smo ih poveli na ovakvo događanje jer su na zabavan način proveli večer okruženi rotarijancima, a mi smo uživali jer smo im barem malo pomogli da zaborave da su daleko od svojih obitelji u blagdansko vrijeme. U planu sudaljnje aktivnosti u skladu s misijom našeg kluba, a to je pomoć i druženje s mladima, Učenici s razmjene na izložbi o Nikoli Tesli pa ih tako namjeravamo odvesti na Riječki karneval te razna sportska natjecanja i događanja u rotarijanskoj zajednici.