Rotary kluba Zagreb International je ugostio vrhunskog hrvatskog genetičara prof. Kristiana Vlahovičeka

Slika korisnika Silva Katušić
Silva Katušić 16 listopada, 2020 - 12:54

Rotary klub Zagreb International (RCZI) nastavlja s događajima slijedeći sve sigurnosne smjernice. Dana 7. listopada 2020. smo ugostili prof. Kristiana Vlahovičeka. Predavanje ovog vrhunskog znanstvenika pod naslovom „Znanost o DNK i kako nam pomaže u borbi protiv COVID-19” je zainteresiralo i zaintrigiralo mnoge prisutne,a posebno mogućnost „dešifriranja“ vlastite molekule DNA. Prof. Vlahoviček je govorio i o Covid-u 19, karakteritikama koronavirusa i o ciljevima istraživanja njegovog projekta koji je od nedavno financirala Hrvatska zaklada za znanost.

Pratite nas, podržite naše akcije i projekt Opportunity2U jer na taj način omogućavate da Hrvatska postane land of opportunity za naše štićenike!

Pazite na svoje zdravlje i nastavite djelovati i živjeti u duhu Rotaryija!

Vaš RCZI tim