Rotary klub Zagreb Sesvete postao punoljetan!

Slika korisnika Zlatko Vlajčić
Zlatko Vlajčić 19 svibnja, 2021 - 22:36

Rotary klub Zagreb Sesvete, poznatiji u Zagrebu i kao “klub s dušom” je četvrti Rotary klub osnovan u Zagrebu nakon RC Zagreb, RC Zagreb Centar i RC Zagreb Gradec. Osnovan je 22. svibnja 2003. godine u Sesvetama, prije 18 godina, kada je održana osnivačka skupština u restoranu Isabella u Sesvetama. Službeno, klub je postao dio Rotary zajednice charter ceremonijom održanom 13. ožujka 2004. u Zagrebu, u Muzeju Mimara.

Pri osnivanju, kumski klub bio je Rotary klub Zagreb, dok je kum bio prijatelj Vlado Golenić. Sjedište kluba je još uvijek restoran Isabella u Sesvetama, gdje se klupska druženja odvijaju svaki četvrtak u 20 sati.

FOTOGRAFIJA: Božićni koncert kluba u Sesvetama prosinac 2020. sa stipendistima za tekuću godinu

Autor: Miljenko Hegedić, član kluba RCZS

Fotografija:

Prvi red: stipendisti RCZS za 2021 godinu s majkama: Helena Španić, Talia Miškukin i Hrvoje Pregorec

Drugi red: Ilija Nedić (kandidat RCZS), Mario Čuljek (predsjednik elect RCZS), Časlav Dunović (prethodni predsjednik RCZS), Zlatko Vlajčić (predsjednik RCZS), Hrvoje Kenfelj (District Guverner), Damir Ježek (Asistent Guvernera), Vesna Pižić (član RCZS), Ante Plazonić (gradski zastupnik), Višnja Kljajić  (član RCZS), Željko Tukša (član RCZS)