Rotary klub Zagreb International ugostio vodećeg epidemiologa Hrvatske dr. Bernarda Kaića koji je prezentirao najnovija saznanja o COVID-19 cjepivu

Slika korisnika Silva Katušić
Silva Katušić 11 prosinca, 2020 - 16:12

Rotary klub Zagreb International (RCZI) je dana 9. prosinca 2020. virtualno ugostio vodećeg epidemiologa Hrvatske dr. sc. Bernarda Kaića, prim. dr. med., voditelja Službe za epidemiologiju zaraznih bolesti pri Hrvatskom zavodu za javno zdravstvo. Tom prilikom dr. Kaić je održao predavanje „COVID-19 vaccine overview“ tijekom kojeg nas je upoznao s različitim cjepivima protiv bolesti Covid-19, njihovim molekualrno-biološkim karakteristikama, prednostima cijepljenja kao i eventualnim nuspojavama.

Rotary klub Zagreb International ovim vrlo aktualnim predavanjem, kao i svojim donacijama FFP2 maski Kliničkoj bolnici Merkur, Klinici za kirurgiju lica, čeljusti i usta, Kliničke bolnice Dubrava, te Civilnoj zaštiti Murter u ukupnom iznosu od 70.000kn, aktivno sudjeluje u borbi protiv ove bolesti.

Ostanite zdravi i u zdravom duhu!

Vaš RCZI tim