Rotary klub Zagreb International je ugostio pročelnika HGSSa gosp. Josipa Granića kako bi "iz prve ruke" saznao kako najbolje i održivo pomoći potresom pogođenom području

Slika korisnika Silva Katušić
Silva Katušić 22 siječnja, 2021 - 12:07

Rotary klub Zagreb International je na svom on-line sastanku održanom 20.01.2021. ugostio pročelnika HGSSa - Hrvatske Gorske Službe Spašavanja, gosp. Josipa Granića. Bilo je izuzetno uzbudljivo slušati njegova iskustva sa područja pogođenim potresom, ali i općenito o aktivnostima HGSS-a, njihovoj strukturi i organizaciji kao udruge. Kako naš klub sudjeluje u pomoći kroz aktivnosti distrikta, ali bismo željeli provesti i neke svoje akcije, zanimalo nas je koja je Josipova preporuka, kako najbolje održivo pomoći nekom OPG-u, obrtu ili drugom gospodarskom subjektu u Sisačko-moslovačkoj županiji. Hvala Josipu na iznimnoj inspiraciji!