Rotary klub Zagreb International je prodajom Božićnih vrećica podržao OPGove iz Banovine

Slika korisnika Silva Katušić Hećimović
Silva Katušić H... 9 prosinca, 2021 - 13:42

Rotary klub Zagreb International je nakon razornog potresa koji je zadesio Banovinu u prosincu 2020. osmislio projekt „Za budućnost Banovine“, čiji je cilj pomoći mladim obiteljskim gospodarstvima (OPG-ovima) da opstanu i ostanu na Banovini. U studenom i prosincu 2021. organizirali smo Božićne vrećice s proizvodima OPG-ova (eko med Vujasić, eko med/medica Rožić, eko mermelada/cikla Vuletić, mast Hrnčević i kakstusi Bešlić) koje smo podijelili našim prijateljima u i izvan Rotary zajednice. Od prvotno planiranih 50 vrećica prodali smo 164 vrećice te time sakupiti značajna sredstva (25.220,00kn) koja smo donirali našim OPGovima. Teško je opisati ponos koji osjećamo za svoje OPG-iće znajući koliko su truda nakon razornog potresa uložili u proizvodni proces, pakiranje i dekoraciju. Zajedno s njima rastemo i postajemo bolji ljudi.

Hvala svima koji su kupili vrećice i time podržali ovaj projekt Rotary kluba Zagreb International. Idemo dalje...

Pomoć i služenje uz prijateljstvo i druženje!