Rotary klub Zagreb International jača svoju međunarodnu prepoznatljivost uspostavom suradnje s Rotary klubom Prague International

Slika korisnika Silva Katušić Hećimović
Silva Katušić H... 20 prosinca, 2021 - 11:05

Predstavnici Rotary klubova Prague International i Zagreb International su dana 19. prosinca 2021. održali sastanak kako bi razgovarali o potencijalnoj suradnji na projektu “Opportunity2U” kojim pomažemo djecu bez odgovarajuće roditeljske skrbi. Matej Keka iz RC Prague International i Silva Katušić Hećimović zajedno s Andreasom Wuerschingom iz RC Zagreb International razmijenili su zastavice i ideje za pokretanje partnerstva. Međunarodna komponenta oba kluba naša je prilika za suradnju. Zajednički ćemo raditi na tome i obavijestiti vas o našim sljedećim akcijama. Matej je kao božićni dar dobio proizvode OPG-ova koje RC Zagreb International podržava kroz svoj projekt “Za budućnost Banovine”!

Pomoć i služenje uz prijateljstvo i druženje!