Rotary klub Zagreb International izletom u vinariju Šafran nastavlja prikupljati sredstva za svoj projekt Opportunity2U

Slika korisnika Silva Katušić Hećimović
Silva Katušić H... 18 rujna, 2020 - 13:02

Rotary klub Zagreb International je u subotu 12. rujna 2020. organizirao posjet vinariji Šafran i prikupljanje donacija za svoj projekt Opportunity2U, kojim omogućavaju nastavak školovanja bivših štićenika domova za nezbrinutu djecu. Izlet je bio organiziran uz pridržavanje svih epidemioloških mjera, u dobrom društvu i uz dobru kapljicu koju su nam omogućili naši gostoljubivi domaćini, obitelj Šafran i gospodin Tržec. Prikupljena sredstva će omogućiti nastavak financiranja postojećih stipendista i stipendiranje novih. Projektom Opportunity2U želimo djeci bez adekvatne roditeljske skrbi dati priliku za dodatnim obrazovanjem i  podršku u njihovom daljnjem uspjehu u životu.

Hvala od srca svim sudionicima, a posebno guverneru na podršci, te domaćinu na srdačnom prijemu.

Hrvatska uz Rotary može biti vaša land of opportunity!