Rotary klub Zagreb Centar dodijelio 20 stipendija, u 16 godina gotovo 300 stipendija

Slika korisnika Goran Žurić
Goran Žurić 16 veljače, 2022 - 08:43
Dodijela stipendija 2018g.

Rotary klub Zagreb Centar je nedavno dodijelio 20 novih stipendija izvrsnim srednjoškolcima i studentima iz klupskog Fonda za stipendiranje 'Gordan Čačić' koji nosi ime po našem tragično preminulom rotarijanskom prijatelju, general bojniku Hrvatske vojske.

Kao i prošle godine dio stipendija dodijeljen je i izvrsnim srednjoškolcima iz srednje škole u Glini

Od jedne početne stipendije, program je svake godine rastao i s ponosom možemo reći da smo do sada, tijekom 16 godina djelovanja Fonda, imali privilegiju upoznati i poduprijeti gotovo 300 mladih, nadarenih ljudi. Prijateljice i prijatelji iz našeg kluba čvrsto vjeruju da je ulaganje u perspektivne mlade ljude najbolje ulaganje u budućnost naše zajednice i društva. Rotary klub Zagreb Centar je kao svoju dugoročnu strategiju odabrao upravo pomaganje mladima. U ovim teškim vremenima kada je teško naći donatore, klub je našao načina da dodijeli 20 stipendija, velikom većinom donacijama samih članova kluba. Ukupna vrijednost našeg Fonda time je dostigla gotovo 3 milijuna kuna. Izrazito smo ponosni na sve uspjehe koje su naši dosadašnji stipendisti postigli.