ROTARY KLUB NOVA GRADIŠKA novi član hrvatske rotarijanske zajednice

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 27 ožujka, 2018 - 08:35

Rotary International i Distrikt 1913 u petak 23. veljače 2018. postali su bogatiji za još jedan klub, ROTARY KLUB NOVA GRADIŠKA. Svečana charter-ceremonija održana je u Domu kulture u prisutnosti velikog broja rotarijanaca i predstavnika čak 25 Rotary klubova iz cijele Hrvatske te Bosne i Hercegovine. Dvadesetero rotarijanaca novogradiškog kluba (Adam Đanić, Ivan Trinc, Vinko Grgić, Dušan Soldatović, Ivana Trupina, Lidija Klašnja-Petrović, Dalibor Ptačnik, Hrvoje Žakić, Dubravka Klobučar, Igor Golovrški, Ivana Škarica Mital, Dalibor Marković, Igor Babić, Vlado Bićanić, Marijana Soldatović, Dražen  Orešković, Lahorka Vidović Peterman, Tomislav Grašar, Vlatko Pristaš i Alen Đanić) na svečanoj charter-ceremoniji s ponosom je pristupilo ovoj velikoj rotarijanskoj zajednici lidera u cilju služenja javnom dobru.