Rotary club Kaštela darivao štićenike Centra Mir

Slika korisnika Jure Smajo
Jure Smajo 14 prosinca, 2018 - 09:24

Kaštelanski Rotarijanci i ove su godine nastavili s dobrom praksom, veselim i prijateljskim posjetom centru Mir u Rudinama ove srijede, gdje su se družili s tamošnjim štićenicima i zaposlenicima kako bi im na najljepši način čestitali nadolazeće blagdane.

Prvi je to ovogodišnji posjet koji već tradicionalno otvara seriju druženja koji itekako s otvorenim srcem i oduševljenjem očekuju štićenici. U centralnoj dvorani prisutne je glazbom zabavio popularni Bravo bend koji je izborom tradicionalnih pjesama i veselica rasplesao sve prisutne, a vrhunac druženja bilo je darivanje štićenika prigodnim poklonima.

Osim pojedinačnih darova štićenicima, Rotarijanci su ove godine Centru donirali i električni štednjak, ali ono što je bilo najvažnije su zajedničko druženje i ples sa osmjesima na licu.

Štićenike Centra već sutra očekuje nova posjeta i darivanje, kada će ih tradicionalno na Sv. Nikolu posjetiti bajkeri.

Više o ugođaju u centru Mir na videolinku: