Rotary club Dubrovnik otvorio novo poglavlje uspješne povijesti

Slika korisnika Marko Rašica
Marko Rašica 25 lipnja, 2021 - 15:28
Marko Rašica i Lukša Jakobušić

U hotelu „Excelsior Dubrovnik“ dana 24. lipnja 2021. godine Marko Rašica preuzeo je predsjedanje Rotary klubom Dubrovnik od Lukše Jakobušića. U ozračju divne dubrovačke ljetne večeri rotarijanci su se prisjetili duge tradicije kluba utemeljenog još 02. prosinca 1933. godine i brojnih aktivnosti kluba. Danas Rotary klub Dubrovnik broji 49 članica i članova te od 1. srpnja 2021. godine nastupa jedinstveno budući da su članovi satelitskog kluba „Jug“ odlučili osnažiti redove matičnog kluba i svoj dosadašnji ustrojstveni oblik zamijeniti zajedničkim služenjem drugima i zajednici u okviru jedinstvenog dubrovačkog kluba. S novom rotarijanskom godinom Rotary klub Dubrovnik ima i prvu tajnicu u povijesti, Barbaru Đurasović, te time u ozračju značajnih promjena nastavlja svoj rad posvećen humanim ciljevima i promicanjem snage primjera u činjenju dobroga.