Rotarijanci u Šibeniku akcijom "Božićni most" razveselili potrebite

Slika korisnika Jure Smajo
Jure Smajo 29 prosinca, 2020 - 09:39

Plemenita akcija "Božićni most" najdugovječnija je humanitarna aktivnost RC Šibenik te je upriličena i ove godine unatoč svim poteškoćama. Štoviše, uslijed pandemije broj ugroženih građana još je i veći pa je solidarnost prema zajednici koju su naši prijatelji pokazali u najmanju ruku dobrodošla u Božićno vrijeme. Uz podršku trgovačkog lanca Djelo, brojnih sugrađana i donatora rotarijanci su uspjeli prikupiti vrijedne donacije u obliku prehrambenih i higijenskih potrepština, koje su brojni Šibenčani ostavljali u košaricama postavljenim u dućanima ,,Djelo'', a našla se i pokoja igračka za malodobnu djecu. Vrijedne pakete članovi RC Šibenik odnijeli su osobno na adrese 15 najpotrebitijih obitelji po izboru Centra za socijalnu skrb s ukupno 53 člana. Uz navedeno su darovani i novčani prilozi od donacija prikupljenih na poseban račun otvoren isključivo za ovu akciju.

Predsjednik RC Šibenik Krešimir Šakić zahvalio je cijeloj zajednici koja se, kao i uvijek, odazvala na plemenitu akciju kojom su razveselili potrebite.