Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović primila je predstavnike Rotary Distrikta 1913

Slika korisnika Damir Skelin
Damir Skelin 13 veljače, 2019 - 13:02

Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović u utorak 12.2.2019. primila je predstavnike Rotary Distrikta 1913, vezano uz središnju proslavu 90. obljetnice Rotarijanstva u Hrvatskoj.
Tom prigodom predsjednici je uručeno priznanje "Paul Harris Fellow" za potporu djelovanju hrvatskih rotarijanaca tijekom njezinog predsjedničkog mandata. U delegaciji Distrikta bili su Guverner Darko Tipurić, Asistent Guvernera Saša Marenjak i Voditeljica Odbora za služenje Sunčica Bulat Wuersching.  Pripremu i sve potrebne aktivnosti za davanje priznanja Predsjednici napravio je Stipica Baljkas, član Odbora za središnju proslavu obljetnice.