Poruka Guvernera Rotary District 1913

Slika korisnika Dijana Najjar
Dijana Najjar 14 ožujka, 2020 - 15:47

uzimajući u obzir složenost i neizvjesnost trenutne zdravstvene situacije u Hrvatskoj i svijetu uzrokovane nekontroliranim sirenjem virusa COVID-19 (koronavirus) preporučujem vam da razmislite o opciji da nadolazeće klupske sastanke, aktivnosti i događanja realizirate ili kao e-sastanke korištenjem modernih tehnologija (primjerice Skype, GotoMeeting ili Microsoft Teams alati za online sastanke i konferencije) ili da razmislite o privremenoj odgodi ili otkazu svih aktivnosti dok se situacija u potpunosti ne stabilizira.

Od Rotarijanaca se očekuje da, u ovim izvanrednim okolnostima, svojim osobnim primjerom pokažu odgovornost prema svojim bližnjima i ljudima oko nas.

Stojim na raspolaganju za sva dodatna pitanja i nejasnoće, ali i pomoć oko korištenja distriktne platforme Microsoft Teams za vaše klupske e-sastanke.

U nadi da će trenutna zdravstvena situacija ubrzo biti pod kontrolom srdačno vas pozdravljam!
Danijel Jozić, DG 2019-20