Početak rada hrvatskog ogranka fellowshipa "Cycling to serve"

Slika korisnika Tina Smilović Peruza
Tina Smilović Peruza 28 studenog, 2018 - 19:32

Osnovan je hrvatski ogranak fellowshipa "Cycling to serve", a službeno počinje s djelovanjem 1.1.2019.

Osnovna ideja fellowshipa je promicanje Rotarijanstva uz ljubav prema biciklizmu, a više o tome moguće je saznati putem sitea fellowshipa: www.cyclingtoserve.org

FCS ima tradicionalno barem 2 druženja godišnje: 4 dana biciklističkog druženja fellowshipa u raznim zemljama domaćinima (2019. je to Belgija) te Svjetsko prvenstvo (Nizozemska-2019.).

Sigurni smo da će se i Hrvatska naći u ulozi organizatora u slijedećim godinama te imati i svoje predstavnike na glavnim okupljanjima fellowshipa.

Tokom godine ima mnogo dodatnih druženja/aktivnosti u raznim zemljama, a primjer jednog takvog u Sieni u ožujku 2019. možete naći u prilogu.

Među hrvatskim rotarijancima svakako ima mnogo interesenata za rotarijansko biciklističko druženje te pozivamo sve zainteresirane da se jave na e-mail: predrag.knezevic@gmx.com ili mobitel 098 611 470.

Predrag Knežević, RC Maksimir

FCS Croatia, national representative