Osnovan novi Interact klub Sisak

Slika korisnika Dijana Najjar
Dijana Najjar 27 studenog, 2019 - 10:17

Kada se na pravom mjestu i u pravom trenutku povežu iskustva kratkoročnih razmjena s idejom služenja i druženja, doda entuzijazam i veliko srce srednjoškolaca, roditelji i okolina dobre volje, inspirativni i predani Rotarijanci, pojave se novi, mladi članovi Rotary zajednice povezani u Interact klub.

Treba svakako istaknuti kako je okupljanje sisačkih gimnazijalaca u Interact klub podržao ravnatelj Gimnazije, na čiju će se inicijativu, a prema iskustvu varaždinskih gimnazija, krenuti s uvrštavanjem Interacta kao izvannastavne aktivnosti u školski kurikulum od sljedeće školske godine. Sisački su srednjoškolci uvijek bili pozvani sudjelovati kao volonteri u akcijama Rotary kluba Sisak te biti korisnici Rotary programa razmjene mladih i to već četrnaest godina.
Interact klub Sisak osnovan je 16. studenog 2019. godine tijekom akcije Rotary kluba Sisak "Odbojka u srcu", a njjegovi članovi dalje će se razvijati i uživati kroz ideju služenja i druženja.