Osmijeh se vraća u grad

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 9 siječnja, 2018 - 09:00

U suradnji sa Studijem smijeha Split, Rotaract klub Split Novi organizirao je projekt za prikupljanja sredstava u svrhu obnove fasade zgrade Dječjeg doma Maestral.

Kada u nedjelju, dan koji prethodi onom najomraženijem u tjednu i koji se najčešće provodi na toplome ignorirajući činjenicu da sutra počinje novi radni tjedan, uz strašnu i poznatu splitsku buru koja kosti pretvara u stalaktite, inspiriraš ljude da pruže pomoć nezbrinutoj djeci i vratiš osmjeh na više od dvjesto smrznutih lica – znaš da si učinio dobar posao. Rotaract klub Split Novi, mlađi brat istoimenog Rotarykluba iz Splita, iznimno je ponosan na humanitarnu akciju „Osmijeh se vraća u grad”, ostvarenu u suradnji sa Studijem smijeha Split, a održanu 3. prosinca 2017. u Multimedijalnom kulturnom centru Split. Humanitarna akcija, na veliko zadovoljstvo svih sudionika, od organizatora do gostiju, isplanirana je i izvedena u korist štićenika Dječjeg doma Maestral, s krajnjim ciljem prikupljanja sredstava u svrhu obnove fasade zgrade njihova sjedišta.