Održan koncert "Ususret Božiću" u organizaciji RC Dubrovnik

Slika korisnika Jure Smajo
Jure Smajo 17 prosinca, 2018 - 15:23

Rotary Club Dubrovnik i ove je godine organizirao tradicionalni donacijski koncert pod nazivom „Ususret Božiću“ koji se održao u četvrtak 13. prosinaca 2018. u Katedrali Gospe Velike, a sve u suradnji s Dubrovačkim simfonijskim orkestrom i Gradom Dubrovnikom.

Ugledni američki dirigent Marc Tardue ravnao je Dubrovačkim sinfonijskim orkestrom, a mlada sopranistica Sara Žuvela, te nagrađivana jazz pjevačica i skladateljica Maja Grgić nastupile su u solističkom dijelu. Koncertu je prisustvovala i Klapa Kaše u čijim su izvedbama uživali mnogobrojni uzvanici.

Cjelokupni prihod ovogodišnjeg donacijskog koncerta iskoristit će se za kupnju sadnica masline u svrhu revitalizacije i sanacije opožarenih površina Općine Orebić.