Odbor za članstvo organizirao Rotary trening u Rijeci

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 20 studenog, 2017 - 08:50

U Rijeci je od 27. do 29. listopada održan Rotary trening u organizaciji Odbora za članstvo (Tomislav Maravić), na kojem su sudjelovali Odbor za Community Service (Mladen Novaković), Odbor za Vocational Service (Ivica Lukšić), Odbor za međunarodnu suradnju (Ratimir Orešković), Odbor za Rotary Global Awards (Krešimir Vlašić), Odbor za New Generations Youth Service (Ivo Husić), Odbor za Alumni (Maja Kartuš), Odbor za PR (Damir Skelin), Odbor za Youth Exchange (Ljiljana Trstenjak) te drugi članovi navedenih odbora. Treningu je prisustvovao i naš guverner, prijatelj Dubravko Kušeta. Osim ugodnog druženja, trening je obilježilo mnoštvo kvalitetnih savjeta i ideja kako unaprijediti funkcioniranje klubova, a svi su voditelji odbora predstavili svoje planove za ovu rotarijansku godinu.