Movember – neformalno druženje humanitarnoga karaktera

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 11 prosinca, 2017 - 08:15

Rotary Klub Zagreb Donji grad, potaknut globalnom kampanjom Movember, čija je svrha podizanje svijesti o „muškim” bolestima te briga o zdravlju muškaraca, organizirao je 9. studenoga humanitarno druženje u Swanky Mint Gardenu u Zagrebu. Svi posjetitelji sudjelovali su u akciji kroz kupnju ulaznica i posebno osmišljenog koktela koji je dobio ime po klubu – organizatoru ovog humanitarnog događanja – „Down town”. U pozitivnom ozračju i jedinstvenoj atmosferi Swankyja, koji je u jednom trenutku bio i pretijesan za sve one koji su se odazvali akciji, te uz obvezan brk prikupljena su sredstva za donaciju Centru za Podizanje svjesti o »muškim bolestima« prostatu KBC-a Zagreb koji pacijentima omogućava moderan pristup liječenju koji uključuje dodatne dijagnostičke pretrage i kirurške zahvate.