Monografija RC-a Zagreb uručena Gradskoj knjižnici u Slavonskom Brodu

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 11 prosinca, 2017 - 08:50

U četvrtak 9. studenoga 2017. članovi Rotary kluba Slavonski Brod uručili su četiri primjerka monografije RC-a Zagreb Gradskoj knjižnici Slavonski Brod. Riječ je o monografiji koju su prijatelji iz Zagreba objavili povodom 25 godina osnutka Kluba, a u kojoj promoviraju rotarijanstvo, donose povijest i svojeg kluba, ali i Rotary pokreta općenito te predstavljaju sve Rotary klubove u Hrvatskoj pa tako i RC Slavonski Brod. Monografiju je preuzeo ravnatelj slavonskobrodske knjižnice Ivan Stipić, koji je tom prigodom zahvalio i istaknuo odličnu suradnju RC-a Slavonski Brod sa svim institucijama Grada te pohvalio ideju služenja i pomaganja zajednici. Bila je to prigoda da se javnosti predstavi i projekt nagrađivanja izvrsnih učenika i studenata pod nazivom „Izvrsnost je IN” o kojem su progovorili tajnik RC-a Slavonski Brod Robert Wachtler te predsjednica Rotaract kluba Slavonski Brod Monika Trkulja, koja je dodala kako se oni ove godine po prvi put pridružuju ovom projektu i nagrađuju izvrsne u izvannastavnim aktivnostima.