Još jedan uspješan Rotary grill party – Gorščica

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 20 studenog, 2017 - 08:00

Sunce, dobra volja i ukusna hrana osigurali su nezaboravan provod i uspjeh sedmog humanitarnog Rotary grill partyja.

Dana 14. listopada u organizaciji RC-a Zagreb Sesvete održan je sedmi Rotary grill party – Gorščica. O njegovom uspjehu govori činjenica da se projektu odazvalo oko 150 posjetitelja iz ukupno 18 Rotary klubova iz cijele Hrvatske, ali i Rotaract te Inner Wheel klub. Ovogodišnje druženje i prikupljena sredstva usmjereni su djeci i studentima. Djeca iz Kuće sv. Franje u Vugrovcu prijatelji su kluba već desetak godina te kroz razne donacije i aktivnosti klub uljepšava njihovo djetinjstvo. Studenti su cilj druge misije kojom se, ulaganjem u znanje i mlade, nastoji potpomoći napredak lokalne zajednice – stipendije studentima s područja Sesveta dio su te misije Kluba.