Iz svijeta Rotaracta

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 13 lipnja, 2018 - 08:49

Rotaract klub Zagreb centar odlučio se društveno angažirati na temu zapošljavanja mladih u STEM području. Stoga smo 7. travnja 2018. organizirali konferenciju „Rotaraction – Rotate the Industry” na Fakultetu strojarstva i brodogradnje. Pozvani su brojni predavači, redom stručnjaci u svojim poljima, direktori  renomiranih firmi i voditelji velikih projekata, koji su podijelili svoje iskustvo i znanje te time pomogli studentima završnih godina studija da uvide što ih očekuje na tržištu rada nakon diplome. Govornici su bili iz područja: tehnologije, inženjerstva, komunikacija, ekonomije, medicine, farmacije i prava, a više od 300 polaznika konferencije prikupljalo je znanja koja će im pomoći kako bi se po završetku studija što bolje snašli na tržištu rada.