Inter Country Committee aktivnosti

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 27 ožujka, 2018 - 08:55

Dana 10. veljače 2018. u prostorijama Vile Ružić održan je treći sastanak ICC koordinacije Distrikta 1913 za 2017./2018. godinu. Na skupu koji su savršeno organizirali naši riječki domaćini bila je nazočna većina voditelja ICC odbora te mnoštvo prijatelja iz kvarnersko-istarske regije zainteresiranih za sudjelovanje u hrvatskoj ICC aktivnosti. Sastanku je prethodilo natjecanje u pripremi kotlića maneštre u organizaciji RC-a Opatija, prilikom kojeg je ekipa ICC-ja osvojila treće mjesto od sedam sudionika. U želji poboljšanja suradnje, sastanak je bio održan s Odborom za našeg distrikta te je, pod predsjedanjem voditelja Danijela Jozića, u jednom djelu obrađivao teme povezane s radom tog odbora.