ICC koordinacija u Biogradu

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 9 svibnja, 2018 - 08:55

Četvrti sastanak distriktne ICC kordinacije održan je u organizaciji prijatelja Gordana Borčila i RC-a Zadar, u odličnoj atmosferi biogradske marine te mu je uz jedrenje, odličnu dalmatinsku hranu i vino nazočilo dvadesetak voditelja i članova ICC odbora.Na početku sastanka ICC koordinator Nikica Daraboš ukratko je izložio prezentaciju kojom ICC predstavlja Rotary klubovima u Hrvatskoj te pozvao sve nazočne da potaknu svoje klupske prijatelje na sudjelovanju u ICC odborima ili u osnivanju novih. Izvijestio je da je komunikacija putem WhatsApp grupe ICC Croatia vrlo živa i korisna te da će se proširiti na sve članove ICC koordinacije. Od novosti je posebno naglasio dokumentiranje povijesnog potpisivanja ICC sporazuma s Francuskom u Ajacciu na Korzici 2007. godine, uz nazočnost predstavnika distrikata Nica, Monako i Korzika, čime DISTRIKT 1913 4. sastanak ICC koordinacije Rotary distrikta 1913 su  novoimenovani voditelj prijatelj Ivan Urlić i RC Split već u prošlosti ostvarili potpuno novu dimenziju mogućnosti suradnje s francuskim rotarijancima.