Humanitarni koncert u organizaciji RC Solin

Slika korisnika Jure Smajo
Jure Smajo 9 studenog, 2018 - 10:26

Rotary klub Solin u ovoj rotarijanskoj godini obilježava 10 godina svog djelovanja. I ove godine dodjeljuju se stipendije izvrsnim učenicima i studentima kao potpora i pomoć u nastavku njihova školovanja.

U okviru te akcije, pijanist i skladatelj Marin Limić ml. izveo je klavirski koncert 25.10.2018.u muzeju grada Splita. Mnogobrojna publika, koju je pozdravila predsjednica Rotary kluba Solin Maja Caktaš, uživala je u izvedbi skladbi stranih i domaćih autora. Prihod koji je pritom ostvaren od donacija, omogućio nam je da ove godine, osim stipendija, dodijelimo i jednokratne pomoći još dvjema studenticama.

Ovom prigodom spojili smo uživanje u vrhunskom glazbenom događaju s pružanjem potpore kvalitetnim mladim ljudima u vjeri da će se naša akcija stipendiranja nastaviti još dugi niz godina!