Hrvatski Distrikt na Rotary institutu u Rumunjskoj

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 20 studenog, 2017 - 08:30

Od 3. do 5. studenoga rumunjski grad Cluj-Napoca bio je domaćin Rotary instituta za zone 19p i 20b, uz prisutnost više stotina rotarijanki i rotarijanaca iz gotovo 20 država. Iz hrvatskog Distrikta 1913, uz guvernera Dubravka Kušetu, Institutu su nazočili Tina Smilović Peruza, Nataša Cikač, Sunčica Bulat Wuersching, Tomislav Maravić, Damir Skelin, Krešimir Vlašić i Anto Domić. Odličan uvod u ovogodišnji Rotary institut pružio je „Governor Elect and Governor Nominee Training Seminar” na kojem su sudjelovali i naši DGE Darko Tipurić i DGN Danijel Jozić, dok je prijatelj Marijan Bulat svoj doprinos dao u svojstvu koordinatora Zone 19p te kao predavač, a posebno u motivacijskim temama vezanima DISTRIKT 1913 Hrvatski Distrikt na ROTARY INSTITUTU u Rumunjskoj uz razvoj članstva. Ovaj trening budućih guvernera održavao se od 31. listopada do 2. studenoga 2017. Edukacijski tim na čelu s Irenom Brichtom uveo je polaznike u svijet strateškog planiranja, upravljanja distriktnim financijama, organizacije seminara za obuku, rada s mladim liderima, jačanja članstva, promicanja Rotaryja u javnosti te mnogih drugih vrijednih tema.