Guverner Rotary Distrikta 1913 Hrvoje Kenfelj i Guvernerka Lions Distrikta 126 Vinka Mitrović potpisali pismo namjere o suradnji dviju organizacija

Slika korisnika Domagoj Lakoš
Domagoj Lakoš 30 lipnja, 2021 - 08:25

U Rastokama su u subotu 26. lipnja 2021. Guverner Rotary Distrikta 1913 Hrvoje Kenfelj i Guvernerka Lions Distrikta 126 Hrvatska potpisali Pismo namjere o suradnji između ove dvije najveće međunarodne humanitarne organizacije koje djeluju na području Hrvatske. U zajedničkom susretu potvrđena je dugogodišnja želja u razvijanju međusobne suradnje između Rotary i Lionsa, uz poštivanje njihove samostojnosti i neovisnosti. U duhu prijateljstva, služenja i humanosti, pismom namjere širi se dobra volja i međusobno podržavanje u ispunjenju humanitarnih ciljeva i promicanju visokih etičkih načela, a sve kako bi postignuća organizacija bila što veća.