Charter Rotary cluba Virovitica

Slika korisnika Sanja Sudar
Sanja Sudar 19 listopada, 2022 - 07:43

Charter Rotary cluba Virovitica

U prekrasnom ambijentu novoobnovljenog Dvorca Janković u Suhopolju, 23. rujna proslavljeno je osnivanje prvog Rotary kluba na području Virovitičko-podravske županije - Rotary cluba Virovitica.

Uz gostovanje predstavnika dvanaest Rotary klubova iz cijele Hrvatske, buduće guvernerke Sunčice Bulat Wursching te guvernera Ivana Miškulina predstavljen je dosadašnji rad klubova, njegovi članovi te planovi za budućnost.

Samu svečanost dodatno su obogatili nastupi učenika Glazbene škole Jan Vlašymski. S obzirom da je charter imao i humanitarnu notu, prikupljena sredstva će biti iskorištena upravo za sufinanciranje instrumenata nadarenih učenika te glazbene škole.

Članovi su zahvalili na velikoj podršci koja je pokazana na samom charteru te kao glavni cilj kluba istaknuli jačanje prisutnosti kluba u lokalnoj zajednici te povezivanje i umrežavanje s ostalim Rotary klubovima.

Klub okuplja osamnaest članova iz različitih područja od poduzetništva, medicine, prava pa sve do građevinarstva i znanosti.

Članovi RC Virovitica: Denis Špegelj, Duško Šoštarić, Goran Tkalčec, Hrvoje Vampovac, Igor Bardić, Ines Giba Jambrišak, Josip Britvić, Josip Ivoš, Maja Carević Deskar, Marina Kirhmajer Taboršak, Mario Abramović, Mateja Vrbanić, Miran Hajoš, Nataša Drvenkar, Sanja Sudar, Teodora Zdeličan Rakarić, Tomislav Filipović i Vladimir Hrvojić.