Božićni most i ove godine u organizaciji RC Šibenik

Slika korisnika Jure Smajo
Jure Smajo 19 studenog, 2021 - 14:58

Unatoč posebnim okolnostima u kojima živimo posljednjih gotovo dvije godine, Rotary klub Šibenik odlučio je očuvati tradiciju koju njeguje od 2009. godine i organizirati akciju „Božićni most“ kojom sugrađanima u potrebi žele pokazati da nisu sami barem u vrijeme Božića. Zahvaljujući šibenskim Rotarijancima i njihovim prijateljima prošlih godina pomoć su dobile brojne obitelji odabrane od strane Centra za socijalnu skrb.

Budući da u teškim vremenima svi zajedno imamo obvezu pokazati još više solidarnosti, RC Šibenik poziva sve zainteresirane da akciju „Božićni most“ pomognu na bar jedan od  tri  moguća načina:

1. Uplatom na poseban žiro račun akcije HR7524070001500015530, OTP banka d.d.
  2. Doniranjem potrepština u košare koje se nalaze u odabranim trgovinama  Djelo s oznakom Božićni most. Akcija traje od 20. studenog  do 21. prosinca.
  3. Sudjelovanjem na svečanoj bife večeri sa uključenom glazbom i vinom šibenskih vinara po promotivnoj cijeni od 350 kn po osobi, koja će se održati 4. prosinca 2021. u Gradskoj Vijećnici - prikupljena novčana sredstva idu potrebitima! (Napomena - zbog epidemiološke situacije broj mjesta je ograničen, a ponašanje je u skladu s epidemiološkim preporukama!)

Osobe za kontakt su Robert Paro-Vidolin (predsjednik,mob.+385981742656) i Dane Slamić (tajnik,mob. +38598213505)

Djelo trgovine uključene u akciju Božićni most su: Šubićevac, Meterize, Građa, Buale, Vidici, Ražine, Bilice, Tromilja, Vodice, Vodice Centar, Tribunj, Tisno, Jezera