AKTIVNOSTI ROTARAKT KLUBOVA

Slika korisnika RotaryHR Administrator
RotaryHR Admini... 27 ožujka, 2018 - 08:40

Naši su rotarakteri mladi i puni energije, što pokazuju i brojni projekti koje organiziraju.

Rotaract klub Varaždin u studenome prošle godine provodio je humanitarnu akciju „Movember u Varaždinu”. Ciljevi ove akcije bili su podizanje svijesti o raku kod muškaraca (prvenstveno o raku prostate i testisa) te prikupljanje financijskih sredstava za Udrugu „Prostata”. Sama akcija provodila se u dvije faze – uključivala je kampanju i završni događaj. RAC VŽ kampanju je provodio po školama, fakultetima, frizerskim salonima, brijačnicama i kafićima putem prezentacija, dijeljenja informativnih letaka, poticanja na puštanje brkova te dijeljenja umjetnih brkova i slično. Na završnom događaju dijelili smo umjetne brkove i majice dm #zivimuski te u suradnji s brijačnicom Brico omogućili besplatno brijanje na licu mjesta. U žestokoj je konkurenciji stručni žiri odabrao i „Najbrk Varaždina”, a dobitnik diplome, majice te six packa pivovare Lepi Dečki Brewery bio je Danijel Turić. Hvala svima koji su na bilo koji način pridonijeli organiziranju ove akcije te svim posjetiteljima pivnice Medina škrinja.